Домашня » Новини » Ліберальні організації добилися того, що віруючих переслідуватимуть за критику збочень

Ліберальні організації добилися того, що віруючих переслідуватимуть за критику збочень

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

Парламентський комітет відхилив поправки, підготовлені релігійною спільнотою до законопроекту №0931 та рекомендував прийняти його в другому читанні та в цілому.

Прийняття закону в даному вигляді стане інструментом для обмеження та переслідування свободи совісті й свободи вираження поглядів в Україні. Після його прийняття священнослужителі та віруючі не зможуть висловлювати осуд ЛГБТ поза церковним приміщенням, бо за це їх каратимуть та порушуватимуть кримінальні провадження. Окрім цього, релігійні організації позбавлять права відмовляти у працевлаштуванні представникам ЛГБТ чи іншим людям, які ведуть гріховний спосіб життя. У разі відмови церкви чекають серйозні штрафи та покарання.

Враховуючи викладене, просимо активно молитися за те, аби депутати мали мудрість не підтримувати у зазначеному вигляді проект Закону №0931 щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу. Адже це є інструментом для обмеження свободи совісті та свободи вираження поглядів в Україні.

Закликаємо писати звернення до Верховної Ради на голів фракцій та народних депутатів від громадських та релігійних організацій з проханням не голосувати за проект закону №0931 без поправок релігійної спільноти.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

 

Попередня Стаття

Справжня духовність чи самообман?

Наступна Стаття

Ліберальні організації почали наступ на інститут сім'ї в Україні

1 Прокоментуйте

  1. Лев
    15.11.2019 в 17:46 — Відповіcти

    З усіх цих питань, як виглядає, УРЦіРО має настійно домагатися і вимагати негайної зустрічі з президентом Зеленським для СЕРЙОЗНОЇ і ПРЯМОЇ, КОНКРЕТНОЇ і КОНСТРУКТИВНОЇ розмови!!!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *