Домашня » Новини » 5000 біологів вважають, що життя починається від зачаття

5000 біологів вважають, що життя починається від зачаття

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

У дискусії про ненароджене життя американці хочуть слухати передусім вчених. І біологи погоджуються, що життя людини починається із зачаття.

У науковій роботі “Консенсус біологів з питання “Коли починається життя?” Стів Джейкобс із Чиказького університету поставив питання про витоки людського життя групі з 5 502 вчених з 1 058 наукових установ, які займаються біологічними науками.

Біологам, які брали участь у дослідженні, поставили чотири питання. У першому та другому Джейкобс запитав колег, чи погоджуються вони із заплідненням як початком нового організму. У третьому питанні вчений з Чикаго запитав респондентів, чи згодні вони із твердженням, що запліднення – це початок людського життя. По-четверте, Стівен Джейкобс попросив біологів вказати момент, як вони думають, коли починається життя людини.

Відповідаючи на закриті запитання, 95% (5 212) біологів погодилися з думками, що вказували на запліднення як момент початку життя людини. Що стосується відкритого питання, респонденти вказали на різні моменти вагітності як початок людського життя. Однак переважна більшість із них (68%) вказала на момент запліднення.

Стів Джейкобс також запитав про політичні погляди вчених респондентів. Переважну більшість складали ліберали (89%) та демократи (92%). Таким чином, у дослідженні в переважній більшості – представники політичних поглядів, які підтримують аборти. Незважаючи на це, респонденти представили науковий підхід, вказавши на запліднення як на початок людського життя.

Як наголошує автор дослідження, 81% американців у дискусії про аборти прибігають до наукових аргументів і роблять аборти, керуючись “науковими” висновками.

Наукова стаття Стівена Джейкобса доступна в базі даних Social Science Research Network.

Джерело: rodyna.org.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

США допомагатимуть країнам, у яких існує свобода віросповідання

Наступна Стаття

Справжня духовність чи самообман?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *