Україна

Виїзд українських чоловіків-студентів іноземних вишів неможливий з 14 вересня

Через велику кількість підроблених документів про навчання у вищих навчальних закладах за кордоном з 14 вересня виїзд українських чоловіків-студентів іноземних вишів неможливий. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

Джерело: pravda

«Раніше, ще в березні, рішенням найвищого військового керівництва України було розглянуто надання можливості продовжити навчання тим студентам, які вже навчалися до 24 лютого, і прикордонники виконували цю норму.

Проте останнім часом ми бачимо дуже багато спекуляцій, коли масово підробляють документи начебто про навчання в іноземних вишах. Лише протягом липня-серпня ми виявили близько 600 таких документів», – сказав Демченко.

Саме через такі випадки було прийнято чергове рішення вищого військового керівництва про відмову такій категорії у виїзді за кордон на час воєнного стану.

Речник також нагадав, що в умовах воєнного стану українським чоловікам віком від 18 до 60 років взагалі заборонено виїжджати з України.

Читайте також:

Демченко додав, що є винятки, прописані в постанові уряду №57, яка передбачає правила перетину кордону громадянами України під час воєнного стану, але категорії студентів серед них немає.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button