Новини суспільстваХристиянські новини

Просімейні організації видали нову брошуру "ЛГБТ. Розшифрування"

Громадський рух людей з майбутнім «Любов проти гомосексуалізму» видав нову брошуру “ЛГБТ Розшифрування” яка бути настільним довідником по проблематиці гомосексуалізму.
Оновлений і доповнений зміст, повністю новий дизайн, щільний папір. Перший наклад зроблений у кількості 10 000 екземплярів.
Брошура “ЛГБТ Розшифрування” призначена бути настільним довідником по проблематиці для політиків, чиновників, освітян, пасторів, громадських діячів і науковців. Безсумнівно, всі вони все частіше стикаються з відповідними запитаннями, але не мають якісною інформації для відповідей і коментарів. Ця брошура їм дуже стане в нагоді!
Брошуру можна замовити, при цьому потрібно вказати (кількість і для кого) і її  надішлють вам!
Заявку надсилати на електронну пошту: info@vsirazom.ua

Поширення гомосексуалізму становить загрозу національній безпеці будь-якої країни!

  • По-перше, поглиблює демографічну кризу.
  • По-друге, руйнує інститут сім’ї, який є соціальним базисом для існування суспільства та держави.
  • По-третє, призводить до епідемії ВІЛ/СНІДу.
  • Це – питання національної безпеки, а не просто аспекти індивідуальних інтимних уподобань.

Саме з цих причин повинен бути ухвалений закон про заборону пропаганди гомосексуалізму – в інтересах національної безпеки!
Точно так само, як і в інтересах нацбезпеки заборонена пропаганда насилля, релігійної ворожнечі та замаху на територіальну цілісність країни.

Громадський рух людей з майбутнім «Любов проти гомосексуалізму» (ЛПГ) не підтримує і не використовує будь-яких методів фізичного насилля проти тих, хто практикує або схвалює гомосексуальний спосіб життя. ЛПГ декларує однозначну та рішучу підтримку інституту традиційної сім’ї та заохочує будь-яке сприяння держави збереженню та зміцненню законного союзу між чоловіком та жінкою на благо суспільства та майбутніх поколінь.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. До речі, наскільки я пам’ятаю, здається, в 2012 р. ВР – у першому читанні – таки ухвалила Закон про заборону пропаганди гомосексуалізму.
    Одначе, як добре відомо, до другого читання й, відповідно, остаточного прийняття даного законопроєкту (в цілому) діло так і не дійшло. На превеликий жаль… :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button