Новини культури

Нові Завіти безплатно − як отримати?

Перекладач Нового Завіту Юрій Попченко пропонує безплатно українські Нові Завіти. Також у наявності є буклети Іоанна-Римлянам.

Американська організація Bible Literature and Missionary Foundation надрукувала 185 600 українських Нових Завітів у перекладі Ю. Попченка! Також американська організація Bearing Precious Seed надрукувала 60 000 українських Нових Завітів і 100 000 буклетів Іоанна-Римлянам! Більшість із них вже доставлені в Україну і готові до відправлення.

Якщо ви бажаєте роздавати Писання серед біженців, переселенців та людей на звільнених територіях України, ви можете безплатно замовити певну кількість. Для цього напишіть по Вайберу за номером +38063 847 9494 і вкажіть такі дані:

  • ім’я та прізвище;
  • назва церкви;
  • яке служіння в церкві;
  • номер телефону;
  • місто;
  • номер відділення Нової пошти;
  • бажана кількість примірників.
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!