СвітХристиянські новини

Прем’єр-міністр Ізраїлю сказав: Америку і Ізраїль пов’язує Біблія!

Прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет ццього тижня заявив, що не загальні моральні і демократичні цінності пов’язують Америку і єврейську державу вічною дружбою, а Біблія.

Джерело: GalilTV

Виступаючи в посольстві США в Єрусалимі з нагоди 245-ї річниці незалежності Америки, Беннетт заявив:

Той, хто читав історію Америки, знає, що революційні ідеї, виражені батьками-засновниками Америки, виникли з їхньої віри й глибокого розуміння єврейської Біблії, Танаху. Вони були дуже освіченими і заснували Америку на основі самих принципів Біблії. Вони вважали, що біблійні погляди на людську природу, громадянську чесноту, соціальний порядок і політичну владу мають важливе значення для створення цієї нової великої нації, Америки.

«Точно так само наші давні пророки бачили , що розсіяні вигнанці Сіону одного разу повернуться в Землю Ізраїлю. …Глибина цих загальних ідеалів і загальної ідентичності пов’язує наші країни нерозривними зв’язками».

Нафталі Беннетт народився в Ізраїлі,  його батьки  зробили алію з США, і прем’єр-міністр провів значну частину свого дитинства в Америці й Канаді. Як і Біньямін Нетаньяху до нього, Беннетт не тільки вільно говорить по-англійськи, але і глибоко розуміє Сполучені Штати й цінує їх.

Читайте також:

Звичайно, Беннет не згадав, що батьки-засновники Америки засновували свою віру і законотворчість не тільки на Танасі, але і на Новому Завіті. Треба розуміти, що, як глава єврейської держави, він не міг собі дозволити це сказати.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button