СвітХристиянські новини

Тисячі євреїв з усього світу готові пожертвувати половину свого майна на користь Ізраїлю

Філантроп Гарольд Грінспун, управитель великого будівельного бізнесу в США, став 2-тисячним, хто підписав «Єврейську обіцянку про майбутнє».

Джерело: cursorinfo.co.il

Угода передбачає, що не менше половини майнової і грошової власності тих, хто підписався, буде передано благодійним організаціям та тим, хто підтримує єврейські громади та Ізраїль.

Початок ініціативи було покладено у 2020 році. У ній можуть взяти участь всі охочі послужити на благо і майбутнє єврейського народу, незалежно від віку, походження, власного капіталу або того, скільки вони планують залишити на благодійність.

Програма швидко набула поширення в Північній і Південній Америці, Великобританії та самому Ізраїлі.

Гарольд Грінспун заявив, що хоче побажати майбутнім поколінням відчути мир, який дозволить їм прийняти свої єврейські корені, знайти сенс життя і пишатися собою.

Він закликав розвивати благодійність, щоб забезпечити майбутнє єврейських програм і організацій, оскільки вони складають основу громади.

Читайте також:

Прем’єр-міністр Ізраїлю сказав: Америку і Ізраїль пов’язує Біблія!
Прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет ццього тижня заявив, що не загальні моральні і демократичні цінності пов’язують Америку і єврейську державу вічною дружбою, а Біблія. Джерело:…

 

Він також додав, що протягом його життя і після смерті майже всі його активи будуть спрямовані до Фонду Гарольда Грінспун. Це буде зроблено для того, щоб разом з іншими благодійними партнерами можна було зміцнювати і розвивати єврейську громаду, залучаючи і стимулюючи можливості для зв’язку з єврейськими традиціями і один з одним.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!