Християнські новини

Вийшла оновлена версія програми для щоденного молитовного читання «З Богом 365»

Команда розробників Einesaps Team (Україна), які займаються створенням мобільних додатків для християн, оновила дизайн програми з нотатками для щоденного молитовного читання «З Богом 365».
Оновлення вийшло в кінці вересня, повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на invictory.org.
Після оновлення у користувачів з’явилася можливість швидко знаходити замітки, прив’язані до окремого дня. Розробники додали тематичний покажчик, пошук по всьому додатку, функції додавання в обране, додавання власних нотаток, зміна фонового зображення й офлайн-доступ. Для користувачів Android з’явилася можливість копіювання текстів.
З Богом 365
Додаток «З Богом 365» було розроблено 2017 році. В його основі лежить книга Кріса Тайгріна «З Богом кожен день», яка містить 365 заміток для щоденного молитовного читання.

Читайте також:

«Ми просто хотіли щоб у багатьох людей в кишені з собою завжди була книга Кріса Тайгріна” З Богом кожен день “і ми попросили у видавництва” Подорож по Біблії “дозволу створити додаток, в якому була б ця книга. І ось так на світ з’явилося “З Богом 365” », – розповіли розробники.

Джерело: invictory.org

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button