Креаціонізм

Дводишні риби точать зуб на еволюцію

Відповідно до теорії еволюції, сухопутні чотирилапі істоти з’явилися лише 360 мільйонів років тому. Саме цим часом датується поява двояко дводишних риб у списку скам’янілих знахідок. Дводишні риби здатні дихати повітрям, у них є чотири плавці, розташовані майже як лапи, і вони навіть можуть дертися на дерева. Еволюціоністи давним-давно оголосили, що всі чотирилапі істоти, що живуть на землі, в тому числі і людина, походять від дводишних.

У нас перед очима безліч різних сухопутних створінь, а еволюціоністи твердять про те, скільки змін ми зазнали з часів дводишного предка. Цікаво те, що самі дводишні за минулі 360 мільйонів років свого ймовірного існування змінилися вкрай мало. Новонароджені риби мають невеликі зуби, які з віком формуються в кістяні зубні пластинки. Усередині цієї пластинки окремі зуби сплавлені один з одним.

Знайдено тисячі зразків, добре збережених скам’янілих кісток і новонароджених риб, і дорослих особин дводишних риб, які, ймовірно, жили 360 мільйонів років тому. Вивчення цих скам’янілостей показує, що з першої знахідки у дводишних риб не змінився навіть розвиток зубів.

Важко заперечувати, що з цього можна зробити такий висновок: дводишні риби не еволюціонували з того часу, як вперше з’явилися в морях. Це відповідає словам Писання. І, крім того, ставить під питання логічність припущення, що така незмінна істота здатна народити таке багатство чотириногих істот, яке ми бачимо в наші дні.

Читайте також:

Книга Буття 1:21a

Схожі статті

«І створив Бог риб великих і всяку душу тварин плазунів, яких породила вода, за їхнім родом».

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button