Варто замислитись

Що змія може розповісти про Ісуса

При укусі тигрового вужа в ранку потрапляє повільно діюча отрута, яка не дає крові жертви згортатися. Доросла людина може від одного укусу стекти кров’ю до смерті, але смертельну дозу вуж буде вводити досить довго.

При зустрічі з небезпекою звичайний вуж підіймає голову і демонструє яскраву роздуту шию. Якщо нападник вкусить змія біля голови, він отримає повну пащу отрути із залоз, які знаходяться на шиї вужа. Звідки береться ця отрута? Роками вчені вели суперечки про те, чи є у вужа власна отрута, чи він отримує його з тих істот, якими харчується. Сучасні дослідження довели, що вуж насправді просто зберігає отруту отруйних жаб, якими харчується. Більш того, він, здається, знає, є у нього ця отрута чи ні. Наприклад, на островах, де є вужі, і немає отруйних земноводних, вуж не демонструє свою шию нападнику. Навпаки, він вважає за краще рятуватися втечею.

Бог використовував безліч унікальних задумів у творенні, знаючи, що хтось побачить це і визнає Його існування, силу і славу. Його постійне бажання − щоб ми звернулися до його Слова, дізналися про порятунок, який Він нам приготував в Ісусі Христі.

Читайте також:

Євангеліє від Іоанна 3:14

«І, як Мойсей підніс змія в пустині, так мусить піднесений бути й Син Людський».

Схожі статті

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button