Новини суспільстваХристиянські новини

У школах планують показати стрічку, яка схвалює лесбійські відносини у школі

Американський режисер Лі Гірш приїхав в Україну з документальною стрічкою проти булінгу, що містить сцени схвального ставлення до лесбійських відносин у школі. Чоловік планує показати стрічку у 320-ти школах.
Одна з головних героїнь фільму — лесбійка. Її теперішні батьки розповідають зі сльозами на очах, що вона виросла в сім’ї, де примушували ходити до церкви, там їй сказали, що гомосексуалізм — це гріх. Таким чином нав’язується думка, що гомосексуалізм – це добре, а християнство – це погано.
Демонструються кадри де вона обіймається зі своєю дівчиною. Також вона постійно повторює, що продовжує спротив, щоб отримати визнання та перемогу, бо якщо вона програє, то інші виграють.
Майже двісті старшокласників з Барвінківського району стали глядачами мандрівного кінофестивалю DOCUDAYS UA 2019, який завітав до Барвінківської школи №1 на запрошення Ігоря Макаревича, генерального директора агрофірми «Подолівська».
Учні з двох шкіл, якими опікується агропідприємство, Гаврилівського НВК і Опорного закладу Барвінківська ЗОШ №1, переглянули фестивальну стрічку «Булер». У фільмі розповідається про поневіряння двох підлітків з різних американських штатів, яких цькують однолітки, бо ті не вписуються у їх картину світосприйняття.

Проблема булінгу є дійсно важливою та актуальною, але деякі організації, що перелічені наприкінці сторінки “[2]”, мають на меті найперше НЕ захистити дітей від цього явища, вони прагнуть знайти дітей з травмами та зробити з них борців проти українського суспільства: через фемінізм, гомосексуалізм та опозицію традиційній сім’ї.

Єдиний спосіб зробити фільм прийнятним для показу в українських школах — повністю прибрати з нього історію про лесбійку-героїню руху спротиву.

Українській владі і освітянам потрібно заохочувати здоровий спосіб життя, а не потурати різним збоченням втручатися у виховання дітей.
Водночас можемо спостерігати цілу дискредитаційну кампанію проти впровадження предмету “Основи сім’ї” як частини варіативної складової.
З цього року в українських школах старшокласники отримали можливість факультативно вивчати дуже потрібний предмет – “Основи сім’ї”. Цей курс розроблений задля підготовки молодого покоління до майбутнього подружнього життя й побудови здорової й міцної родини. В підручниках підіймаються важливі для молодих людей питання: побудова стосунків, відповідальність, духовна зрілість, формування ідентичності, готовність до створення сім’ї, подружні обов’язки, виховання дітей та багато інших.

Проте навіть існування такого предмету в школах не залишилося поза увагою ліволіберальної спільноти, а випуск підручників зі здоровим трактуванням сім’ї став приводом для вимог провести так звану “антидискримінаційну експертизу”.
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button