Home»Новини»У школах планують показати стрічку, яка схвалює лесбійські відносини у школі

У школах планують показати стрічку, яка схвалює лесбійські відносини у школі

9
Поширень
Pinterest WhatsApp
Американський режисер Лі Гірш приїхав в Україну з документальною стрічкою проти булінгу, що містить сцени схвального ставлення до лесбійських відносин у школі. Чоловік планує показати стрічку у 320-ти школах.
Одна з головних героїнь фільму — лесбійка. Її теперішні батьки розповідають зі сльозами на очах, що вона виросла в сім’ї, де примушували ходити до церкви, там їй сказали, що гомосексуалізм — це гріх. Таким чином нав’язується думка, що гомосексуалізм – це добре, а християнство – це погано.
Демонструються кадри де вона обіймається зі своєю дівчиною. Також вона постійно повторює, що продовжує спротив, щоб отримати визнання та перемогу, бо якщо вона програє, то інші виграють.

Майже двісті старшокласників з Барвінківського району стали глядачами мандрівного кінофестивалю DOCUDAYS UA 2019, який завітав до Барвінківської школи №1 на запрошення Ігоря Макаревича, генерального директора агрофірми «Подолівська».

Учні з двох шкіл, якими опікується агропідприємство, Гаврилівського НВК і Опорного закладу Барвінківська ЗОШ №1, переглянули фестивальну стрічку «Булер». У фільмі розповідається про поневіряння двох підлітків з різних американських штатів, яких цькують однолітки, бо ті не вписуються у їх картину світосприйняття.

Проблема булінгу є дійсно важливою та актуальною, але деякі організації, що перелічені наприкінці сторінки “[2]”, мають на меті найперше НЕ захистити дітей від цього явища, вони прагнуть знайти дітей з травмами та зробити з них борців проти українського суспільства: через фемінізм, гомосексуалізм та опозицію традиційній сім’ї.

Єдиний спосіб зробити фільм прийнятним для показу в українських школах — повністю прибрати з нього історію про лесбійку-героїню руху спротиву.

Українській владі і освітянам потрібно заохочувати здоровий спосіб життя, а не потурати різним збоченням втручатися у виховання дітей.

Водночас можемо спостерігати цілу дискредитаційну кампанію проти впровадження предмету “Основи сім’ї” як частини варіативної складової.

З цього року в українських школах старшокласники отримали можливість факультативно вивчати дуже потрібний предмет – “Основи сім’ї”. Цей курс розроблений задля підготовки молодого покоління до майбутнього подружнього життя й побудови здорової й міцної родини. В підручниках підіймаються важливі для молодих людей питання: побудова стосунків, відповідальність, духовна зрілість, формування ідентичності, готовність до створення сім’ї, подружні обов’язки, виховання дітей та багато інших.

Проте навіть існування такого предмету в школах не залишилося поза увагою ліволіберальної спільноти, а випуск підручників зі здоровим трактуванням сім’ї став приводом для вимог провести так звану “антидискримінаційну експертизу”.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

"Перстень вікінгів" виявився символом Воскресіння Ісуса Христа

Наступна Стаття

Угорщина відмовилася від участі в Євробаченні через його зв’язок з ЛГБТ

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *