Креаціонізм

Лускатий ссавець

Його довге, гнучке, вкрите лускою тіло стрімко переміщається над землею на чотирьох коротких лапах, увінчаних гострими кігтями. У пащі його подовженої голови немає зубів. Він не прагне заподіяти вам шкоди, але якщо відчує небезпеку, хльосне хвостом, закутим у лускату броню.

Звучить так, ніби ця істота – рептилія, але насправді це ссавець, який зветься панголіном. Існує сім видів панголінів, і мешкають вони у різних районах Африки та Азії. Зазвичай самка народжує одне дитинча, виношуючи його 140 днів. Виростає дитинча до розмірів батьків – майже 60 сантиметрів завдовжки та вагою близько 9 кілограмів.

Крім хвоста – бойової палиці для захисту, він використовує рідину, що погано пахне, вибризкуючи її, як скунс. А якщо ні те, ні інше не допоможе, він згортається в тугу броньовану кулю. У харчовій поведінці він нагадує мурахоїда, що веде нічний спосіб життя. Завдяки надзвичайно розвиненому нюху, панголін здатний винюхувати мурашники та термітники. Коли він знаходить гніздо, то довгим липким язиком збирає мурах. На жаль, панголіни знаходяться під загрозою вимирання, вважаються делікатесом і ліками серед племен, що живуть у горах у місцях його проживання. Леви та тигри також полюють на панголінів.

Панголіни – ще один приклад безмежної фантазії Господа та його могутності та мудрості, які дають Йому можливість створювати все, що Він забажає. Найбільше його бажання – врятувати нас через спокутні страждання Ісуса Христа.

Читайте також:

Псалом 104:5

Схожі статті

«Згадуйте чудеса Його, які створив, знамення Його та суди уст Його».

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!