Варто замислитись

Цей дивовижний дятел

Коли дятел витягує комах з кори дерева, його язик видовжується в три-п’ять разів. Можна подумати, що язик, здатний проробляти такі трюки, починається десь в хвості! Чудовий світ, в якому ми живемо, сповнений свідоцтв мудрості Творця. «Дивно влаштовані» творіння самим фактом свого існування спростовують ту гіпотезу, що життя виникло з волі випадку.
Візьмемо того ж дятла. Як не дивно, його язик починається в правій ніздрі! На виході з ніздрі в носоглотку він розділяється надвоє, обертається навколо голови між шкірою і черепом, проходить по обидва боки кісток шиї і виходить назовні через нижню щелепу або дзьоб. Завдяки цьому він і дотягується до комах-шкідників.

Як таке могло виникнути за примхою сліпого випадку? Навіть еволюціоністам здається безглуздою гіпотеза про те, що язик дятла поступово подовжувався протягом тисячоліть і проріс через шкіру. Як сказав один учений-еволюціоніст, «деякі анатомічні риси неможливо пояснити поступовими мутаціями протягом мільйонів років. Між нами кажучи, іноді мені доводиться пускати в хід і гіпотезу про Творця».
Але навіщо вдаватися до Творця як до останнього засобу? Давайте починати з нашого Творця-чудотворця!
Повторення Закону 4:28
«І не будете там служити іншим богам, ділу рук людських, дереву та каменю, які не бачать і не чують, і не їдять, і не нюхають».

Джерело: День з Творцем

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button