Новини суспільства

Наркоспільноти закликали захистити своє «право» на безкарне розповсюдження наркотичних речовин

Вперше в історії незалежної України нічні клуби, які відкрито розповсюджують наркотики, публічно закликали захистити своє «право» на безкарне розповсюдження наркотичних речовин. Лідери так званого «Подільського наркокластеру» у Києві настільки агресивно виступають, що навіть провели акцію під будівлею МВС із закликом звільнити керівника київської поліції.

Джерело: vsirazom

«Подільський наркокластер» − це новий мем, який описує кілька нічних клубів, розташованих у Подільському районі столиці. Антинаркотичні спільноти вказують на такі клуби: «Кирилівська 41», Closer, Otel та «Хвильовий». Наркотики де-факто розповсюджуються нелегально в багатьох нічних клубах, але вони надають цьому явищу політичного та правозахисного виміру: фактично борються за поширення відповідних речовин серед відвідувачів та захищають можливість вживання психоактивних речовин.

Декілька громадських та патріотичних громад протягом листопада, почали привертати увагу до цього питання. Серед іншого, у цих клубах чинили акти громадського опору наркобізнесу. У відповідь представники «Подільського наркокластеру» 29 листопада вийшли до будівлі МВС із ЛГБТ-символікою, гаслами про легалізацію, «зупиніть агресію на Подолі» тощо.

Водночас телеграм-канал «Детектор грантів» переглянув профілі відвідувачів цих клубів – публікації та історії підлітків та молодих людей, переповнені наркотичною тематикою. Вони також мають власні відповідні спільноти та канали у соціальних мережах. Там анонси подій та обговорення наркотиків та їхніх вражень, рейв-вечірки, проблеми з поліцією. Звичайно, проблеми через наркотики.

Ці клуби є партнерами проєкту DrugStore, який поширює інформацію про те, як вживати наркотики з меншою шкодою. У своїх принципах драг-сторівці пишуть, що вони також підтримують ЛГБТ і сповідують «толерантність до всіх сексуальних ідентичностей та за свободу в усіх її проявах».

DrugStore – це про те, як жити повноцінно, але не потрапити в халепу. Розважайтеся, але в розвагах не забувайте про можливі наслідки – ось основний меседж нового ресурсу.

«Ми хочемо зробити українську наркополітику більш цивілізованою та гуманною. Ми підтримуємо ЛГБТ+ та ВІЛ-позитивних людей. Ми не стигматизуємо споживачів психоактивних речовин», – пишуть на сайті проєкту DrugStore, який у свою чергу «обслуговує» відвідувачів вищевказаних нічних клубів «Подільського наркокластеру». І звісно, величезними літерами написано, що вони не рекламують наркотики. Проєкт DrugStore фінансується «Альянсом громадського здоров’я» та Фондом Елтона Джона.

Читайте також: 

Зазначимо, що це відбувається в умовах, коли в Україні суворо заборонена пропаганда та розповсюдження наркотиків. Але що, якщо канабіс буде легалізовано? Це буде прямим сигналом для всіх наркопритонів для подальшого розширення своєї діяльності з просуванням «клубних речовин» та «легких наркотиків».

Також МОЗ пропонує на громадське обговорення проєкт закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання обігу канабісу для медичних, промислових цілей, наукової та науково-технічної діяльності», який фактично надає «зелене світло» для всіх наркоспільнот.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

2 Коментарів

 1. Наразі існують, принаймні, ТРИ різновиди великого бізнесу, що приносять їх власникам і контрагентам ВЕЛИЧЕЗНІ НАДПРИБУТКИ:
  1) ВПК;
  2) вирощування, виробництво та поширення-продаж наркотиків;
  3) фарміндустрія ліків та вакцин.
  Причому, нерідко ДРУГЕ і ТРЕТЄ тісно переплітаються і доповнюють одне одне.
  Ну і звідси прямо випливає все те антилюдське та воістину диявольське – волаюче, злочинне неподобство й беззаконня, що наразі ми наочно й вельми масштабно спостерігаємо і – безпосередньо й негативно – досвідчуємо на собі та довкола себе! В т. ч. і те, як різні державно-владні структури, по суті, активно сприяють і просувають все таке й подібне!

 2. Крім того. Як переконливо показує і доводить вся ця історія з т. зв. “пандемією коронавірусу” (явно ШТУЧНОГО походження й поширення) та примусовою тотальною “вакцинацією” – тобто їх, по суті (де-факто), як різновиду саме БІОЛОГІЧНОЇ ЗБРОЇ, – то і між ПЕРШИМ та ДРУГИМ і ТРЕТІМ деколи також існує певний і нерозривний взаємозв’язок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button