Християнські новини

Сатаністи: "Більше 50% наших членів належать до ЛГБТ

“Було б консервативно стверджувати, що понад 50 відсотків нашого членства – ЛГБТ”, – каже засновник сатанинського храму в інтерв’ю.
Люсьєн Грівз, засновник Храму сатани, каже: “Під час одного з наших перших дійств “Рожевої меси”, багато ЛГБТ-людей шукали громаду, яка не ототожнювала б їх з їхньою сексуальною орієнтацією”.
Грівз говорить про ритуал, який він організував на могилі матері лідера баптистської церкви Вестборо, радикально антикатолицької спільноти, що засуджувала ЛГБТ. Чорна меса — це антипод християнської церковної служби. В цьому ритуалі сатаністи використовують всі атрибути, властиві католицькій месі, але попередньо оскверняють їх.
“Усередині храму сатани ми всі практично однакові”, – продовжив Грівз. “Ми всі сатаністи, і це не означає, що у нас є “терпимість” до трансгендерів, геїв або секс-працівників, ми просто не зважаємо на орієнтацію, ЛГБТ це цінують”.
Сатанинський храм прославився своєю кампанією проти законів, що захищають права людини в ім’я “релігійної свободи”, а також підтримкою ЛГБТ-лобі.
“Члени храму завжди беруть участь в ЛГБТ-парадах в Сполучених Штатах, вони завжди роблять щось для ЛГБТ-спільноти, завжди активні в питаннях інклюзії”, – каже Грівз.
Серед нещодавніх дій сатанинського храму — установка статуї Бафомета — напівлюдини-напівкозла, що представляє диявола, поруч зі сценою Різдва в Іллінойсі.
Покійний головний екзорцист Ватикану, отець Габріель Аморт, у своїй книзі “Екзорцист” пояснює демонічний вплив, яким сатана може “призвести до плутанини щодо статі”, “особливо серед молоді”.
“Слабкі місця людини — часто одні й ті ж: гордість, гроші та хіть”, – писав він.

У що вірять сатаністи?

Грівз каже: “Бути послідовником сатани необов’язково, аби приєднатися до храму, проте бажано виступали проти євангелістів, які засуджують ЛГБТ-спільноту. На сайті храму пояснюється, що члени групи насправді не вірять в існування сатани або надприродного.”
“Там пише: Ми не просуваємо особисту віру в сатану. Прийняти ім’я Сатана – значить прийняти раціональність, віддалення від надприродного й архаїчних забобонів, заснованих на традиціях. Сатаністи повинні активно працювати над вдосконаленням критичного мислення і проявляти розумний агностицизм у всьому”.
Щось подібне казав координатор канадського національного Сатанинського храму перед тим, як провести першу “чорну месу” в Канаді.
Це “атеїстичні сатаністи”, які не вірять в “надприродне”, але “звертаються до науки, як сказав Микола Марк з храму Сатани в Канаді”.
Про це писав священник Габріель Аморт у своїй книзі:
Як правило, є відмінність між особистим сатанізмом (або окультизмом) і безособовим або раціоналістичним сатанізмом. Перший визнає особистісний характер сатани, і послідовники благають, обожнюють і шанують його як бога. Другий, знеособлений або раціоналістичний, не вірить в особисту природу сатани, тобто в метафізичному сенсі, а розглядає його як космічну енергію, яка присутня в кожній людині і у світі, і що колись він буде прикликаний і з’явиться у всій своїй владі для здійснення найабсурдніших і жорстоких збочень, які завжди пов’язують з езотеричними обрядами.
Яка їхня мета? Сатаністи прагнуть розвивати цю порочну форму відданості через поширення практики трьох принципів: ви можете робити все, що хочете, ніхто не має права командувати вами, і ви — сам собі бог…
Ці принципи спокусливі, особливо для молодих людей, бо вводять в оману, змушують думати, що життя — прекрасний відпочинок в уявній країні ігор, де все дозволено і де ваше “я” не має ніяких обмежень у задоволеннях.
Екзорцист з Колорадо, батько Чад Ріппергер, в інтерв’ю LifeSiteNews запитав про передумови атеїстичного сатанізму.
“Якщо це всього лише міф, навіщо ви це відтворюєте? Навіщо ви це робите?” – сказав він про канадську чорну месу.
І оскільки сатана існує, “немає значення, чи вірять вони в те, що він існує насправді; вони чиняться певний ритуал, який прикликає його, й він, можливо, з’явиться, якщо дозволить Бог, або це вплине на духовний рівень, незалежно від того, у що вірять сатаністи”, – сказав він.
В останні роки спостерігається зростання чаклунства, і феміністки звертаються до нього як до форми протесту проти Трампового правління.

Більше про ЛГБТ:

“Кількість американців, які практикують релігійні ритуали вікке (неоязичницька релігія), різко зросла з 1990-х років, при цьому кілька недавніх досліджень показали, що в країні не менше 1,5 мільйона чаклунів”, – повідомив Newsweek в листопаді 2018 року. “Дослідження Трініті-коледжу, проведене в 1990 році, нарахувало аж близько 8000 вікків в США, таке збільшення було викликане відмовою від християнства серед молодих американців, а також зростанням окультизму. Потенційних чаклунів по всій території США – 1,5 мільйони, а це більше, ніж членів головної пресвітеріанської церкви – 1,4 мільйона”.
[sc name=”futerblock” ]

Джерело: lifesitenews.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник та головний редактор "Слово про Слово", видання з християнським корінням. Служить пастором. Його особисте життя відзначається відданістю родині: він є люблячим чоловіком і батьком трьох дочок, що додає йому натхнення у професійній сфері.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button