РелігіяХристиянські новини

11 жовтня відбулася онлайн молитва за пасторів в Україні

Вчора, 11 жовтня відбулась online молитва за участю пастора Джонатана Вільямса, директора міжнародного служіння Word of God, Speak (Говори, Слово Боже)
На цій зустрічі пастор Вільямс розповідав про себе, своє пасторське служіння, а також про діяльність служіння Word of God, Speak. Окрім цього, Джонатан Вільямс поділився настановами для особистого духовного життя і звершив молитву за пасторів в Україні.

Минулого року в Україні вийшла книга Джонатана Вільямса «9 глава Послания к Римлянам глазами апостола Павла», де автор намагається донести, що апостол Павло не страждав впливом кальвіністсько-армініанської дискусії, і цей розділ не є зображанням богослов’я Кальвіна чи Армінія.

Автор новини: Федюк Владислав

координатор проєктів Word of God, Speak в Україні

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button