СвітХристиянські новини

Німецькі ЗМІ назвали християн «головними ворогами» боротьби з COVID-19

Один з найвідоміших щотижневих журналів Німеччини Der Spiegel оголосив християн «головними ворогами» демократії і боротьби з коронавірусом. Автор публікації обурюється, що в Східній Німеччині збереглося активне консервативно-протестантське життя спільнот, а церкви як і раніше добре заповнені.

Про це пише bog.news

Матеріал вийшов після масових протестів в Берліні проти жорстких карантинних заходів з боротьби з коронавірусом. В акціях брали участь близько 10 тисяч осіб, але ЗМІ заявляє, що християни заважають проводити владі «правильну політику». Видання відкрито закликає політиків ігнорувати листи християн з НДР, повідомляє «Царгород».

«Хоча колишня НДР відшліфувала все церковне, дуже активне консервативно-протестантське громадське життя збереглося, перш за все в Східній Саксонії і Рудних горах. Церкви тут як і раніше дуже добре заповнені і є значним суспільним гравцем», – пише Der Spiegel.

Як з’ясувалося, до християн накопичилися кілька претензій, починаючи від опору впровадженню в школах секс-освіти, ЛГБТ-пропаганди і гендерних питань і закінчуючи невдоволенням з приводу дій влади у зв’язку з епідемією коронавірусної інфекції COVID-19.
Читайте також: 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button