Креаціонізм

Корисний жир

Коли Бог перестав творити світ, Він подивився на все, що Він створив і сказав, що це добре. З огляду на стандарти Бога це означає, що створений світ був досконалим. Після гріхопадіння в цей світ прийшло розкладання, псування та гниль. Питання ось у чому: як щось, що було спочатку досконалим, стало поганим, зіпсувалося?

Всі знають, що надлишок жирної їжі шкідливий для здоров’я. Жирна їжа підвищує ймовірність різноманітних захворювань, включаючи рак та діабет. Проте, в 1984 році вчені знайшли в гамбургері речовину, яка знизила відсоток захворювань на рак у мишей. Цю речовину пізніше ідентифікували як тип жиру, який назвали CLA, і на молекулярному рівні він не дуже відрізняється від поганого, шкідливого жиру. Подальші дослідження показали, що якщо людина буде дотримуватися дієти, і їй в раціон додадуть цей CLA, то втрачаючи жир, він швидше нарощуватиме м’язову масу. Якщо CLA додати до раціону пацієнтів з діабетом II типу, у них значно знижується рівень цукру в крові та кількість іншого жиру в крові – того самого, який викликає серцеві захворювання.

Різниця між жиром, що сприяє поліпшенню здоров’я, і ​​жиром, здатним зруйнувати здоров’я, лише у положенні кількох атомів у молекулі. Чи можливо, що внаслідок гріхопадіння відбулися деякі мутації – що саме по собі є впливом гріха на Творіння, – які змінили здатність наших клітин виробляти добрий, корисний жир, і вони стали виробляти шкідливий жир? Одна думка може тішити: одного дня настане день, коли Ісус Христос повернеться на Землю і виправить усе, що зіпсував гріх.

Читайте також:

Книга Буття 1:31

І побачив Бог усе, що Він створив, і ось добре дуже. І був вечір, і був ранок: день шостий.

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button