Для життя

Як жити в умовах карантину та пандемії COVID-19

COVID-19 змінив реальність до якої ми усі звикли. Ще вчора нам здавалося, що у нас імунітет до викликів і потрясінь, але зараз нас лякає невідомість і турбулентна стрімкість розвитку подій, над якими ми не маємо жодної влади. Як жити в умовах карантину та пандемії COVID-19
Хтось колись сказав, що коли смерть стоїть на порозі, мислення починає працювати зовсім інакше. Не те, щоб ми не знали про реальність смерті, ні, але що вона може бути такою ненаситною, про це людство вже встигло забути.
І все ж таки, як нам сприймати цю нову реальність? Мабуть, варто почати з найголовнішого, і з цим погодяться всі, – не панікуймо!
Паніка, надмірна тривога і страх паралізують нашу здатність адекватно сприймати реальність. Це робить нас малоефективними в прийнятті рішень, важливих рішень. Ми хочемо спокою для своїх сердець і в цьому немає нічого поганого, але яким чином цей спокій дається?

Пам’ятаймо про небезпеку вірусу, але не тільки про нього одного. Можливо основна причина панічного стану в тому, що ми не бачимо за деревом лісу. Ми не бачимо Того, Хто все тримає у Своїх руках, визначає і контролює розвиток подій. Не COVID-19, а Бог володіє світом і в цьому підґрунтя справжнього спокою для наших сердець. Тепер про відповідальність.

Як діяти сьогодні в умовах карантину

  • Бути дисциплінованими

Порядок і дисципліна відрізняє переможну армію. Важливо мати чітке розуміння того, що ми можемо робити, а що в жодному випадку – ні.

  • Серйозне ставлення до обмежень

Серйозне ставлення до обмежень насправді допоможе нам і нашим близьким в цей час і, ймовірніше, навіть збереже комусь життя. Тому будьмо уважними до порад і рекомендацій органів влади та медиків. Якщо маємо можливість, то долучаймося до допомоги потребуючим.

  • Молимося і продовжуємо довіряти Богові

Продовжуємо читати Біблію й уповати на обітниці Господа, особливо, коли ми вдома в сімейному колі. Підбадьорюймо один одного правдою Писання і маймо слово потіхи для тих, хто навколо нас. Багато людей паралізовані страхом і для нас це особлива нагода поділитися з ними надією та живою вірою – Бог дбає про нас навіть у наших стражданнях.

  • Не забуваймо про своє фізичне здоров’я та емоційний стан

Карантин накладає серйозні обмеження, тому незайвою буде фізкультура і, можливо, корекція свого харчування.

Схожі статті
  • Про миття рук говорять багато, але його не може бути забагато зараз.

Пам’ятаймо робити це впродовж дня і кожного разу, коли повертаємось із двору.

  • Засоби комунікації – одне із великих благ цивілізації, яким обдарував нас Бог

Використовуймо його правильно: не тільки для себе, але і для того, щоб підтримати тих, з ким ми поки не можемо зустрітись. Тому телефонуйте, скайпуйте, телеграмте і все таке інше.

  • Будьмо готові до тривалого і виснажливого бою із ворогом

Вчімося жити в умовах карантину – не тільки працювати, але і відпочивати. Вчімося цінувати і любити одне одного, пам’ятаючи, що і карантин одного разу закінчиться.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button