Освіта

У Таврійському християнському інституті відбулася зустріч з конгресменкою Вікторією Спартц

У Таврійському християнському інституті в режимі відеоконференції відбулася зустріч з Вікторією Спартц – членкинею Палати представників Конгресу США. Законодавиця радо відгукнулася на запрошення ректора інституту Валентина Синього поділитися власним політичним досвідом та відповісти на питання учасників зустрічі.

Участь у заході взяли представники професорсько-викладацького складу та студенти інституту, представники місцевої влади, соціально-відповідального бізнесу, служителі помісних церков, керівники громадських організацій та члени асоціації вчених-християн.

Під час зустрічі пані Вікторія розповіла про свій життєвий шлях від студентки закладу вищої освіти до представниці штату Індіана та впливового політика США.

Окремим блоком зустрічі стали відповіді Вікторії Спартц на питання, що стосувалися релігійних свобод та віросповідання у США, відмінностей функціонування системи вищої освіти в Україні та США, досвіду реабілітації та підтримки військовослужбовців США, які брали участь у військових операціях, механізму надання соціальних послуг та роботи з сім’ями, які виховують прийомних дітей, а також розповіла про особливості, що надихають її до звершення політичної діяльності.

У Таврійському християнському інституті відбулася зустріч з конгресменкою Вікторією Спартц

Під час зустрічі порушувалися питання щодо релігійної ситуації в Україні та США. Також було поставлено питання щодо існування небезпеки для демократії за обмеження релігійних свобод. Це питання було порушене правознавцем із Херсонського державного ліцею Віталієм Марюхном.

Вікторія поділилася своїм досвідом участі у подібній дискусії в Оксфордському університеті та висловила своє розуміння впливу цінностей на всі сфери життя.

Отець Андрій Калита, настоятель храму святого Олександра, Православної Церкви України, порушив питання реабілітації військових, на що конгресвумен запропонувала низку практичних рекомендацій.

Представник благодійного фонду «Мій Дім» Павло Смоляков порушив питання щодо системи соціальних послуг та турботи про сиріт зокрема. Політик звернула увагу на те, що соціальні послуги в США надаються та контролюються на місцевому рівні, що робить контроль за ними ретельнішим.

У дискусії також брали участь студенти ТХІ та молоді вчені з інших вишів. Загалом у зустрічі взяли участь близько 50 осіб.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button