Креаціонізм

Знайомтесь – жаба з фільму жахів!

Ви знаєте, що деякі саламандри вирощують шипи? Вони з силою проштовхують ребра через шкіру і виходять шипи. Але волохата жаба на прізвисько «жахлива жаба» вміє робити ще дивніші речі.

Якщо їй загрожує небезпека, жахлива жаба ламає кістки фаланг пальців на задніх лапах і виштовхує зламані кістки через шкіру лапок. В результаті виходить щось на кшталт маленьких кігтів, як у кішки. «Жахливі жаби» – це насправді ціла сім’я з одинадцяти видів жаб, дев’ять з яких вміють робити такі моторошні пазурі-лапи. В основному ці види мешкають у Камеруні.

Один кінець зламаної кістки кріпиться до спеціального м’яза, який і проштовхує уламок кістки через шкіру лапки. Як тільки небезпека минула, зламана кістка втягується назад і тканини швидко зростаються. Крім усього іншого, у цих жаб на задніх лапках росте волосся, начебто зламаних кісток-кігтів мало. Насправді це не справжнє волосся, а схожі на нього шкірні нарости.

До того, як смерть прийшла у світ, волохатій жабі не потрібні були пазурі для захисту. Але, як і Бог знав, що нам потрібен буде план спасіння, Він знав, що такі істоти, як жаба, зможуть вижити, якщо в них буде засіб захисту. І Він дав волохатій жабі такий незвичайний, але дієвий спосіб виживання.

Читайте також:

Псалом 19:

«Нехай почує тебе Господь у день печалі, нехай захистить тебе ім’я Бога Якового».

Схожі статті

Джерело: День з Творцем

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!