Креаціонізм

Біблія знов виявилася правою. Походження людини з землі

Біблія точна до найменших нюансів, ми переконуємося в цьому, коли читаємо перші рядки Святого Письма про походження людини.

«І створив Господь Бог людину з пороху земного, і вдихнув у ніздрі її дихання життя, і стала людина живою душею» (Бут. 2: 7, 3:19).

Дивно, але з’ясовується, що людина пов’язана з землею майже на генетичному рівні. Геохіміки виявили в складі землі всі мікро- і макроелементи в тих же самих пропорціях, що присутні в людському організмі. У продовження цього, американські дослідники знайшли в складі землі елементи біологічного життя, що теоретично доводить біохімічну близькість живих істот з цими органогенними породами.

Людина була створена Богом з праху земного, і саме тому людина містить понад 60 елементів таблиці Менделєєва, включаючи й золото – близько 10 мг, а також кисень, вуглець, водень, азот, кальцій, фосфор, калій, сірка, натрій, хлор і т. д.

В цілому, в організмі людини міститься 0,1 грама золота, приблизно половина запасів знаходиться в кістках.

Жінка походить не з землі, а з ребра Адама, тобто з кістки. Отже, в ній має бути більший вміст золота. Що говорить і наука – в організмі жінки зміст золота, в середньому, в 5-6 разів більше, ніж в чоловічому, це реальний науковий факт.

З наукової точки зору, це відповідає Біблійній розповіді про створення перших людей.

«І навів Господь Бог на чоловіка міцний сон; і, коли він заснув, узяв одне з ребер його, …І створив Господь Бог з ребра, взятого у людини, дружину, і привів її до людини. І промовив Адам: Оце тепер вона кість від костей моїх і плоть від плоті моєї; вона буде зватися жінкою, бо взята від чоловіка…» (Буття, 2, 21-24).

Для тих, хто не сприймає серйозно книгу Буття, в листопаді 1982 року, журнал Рідерз Дайджест опублікував статтю під назвою «Як почалося життя на Землі».

Ця стаття заявляє, що, на думку вчених з дослідницького центру НАСА Еймс, необхідні для формування людини інгредієнти можна знайти в землі. У статті також сказано, що «сценарій створення життя, описаний в Біблії не так далекий від істини» (Рідерз Дайджест, листопад 1982, стор. 116).

«Але нині, Господи, Ти – наш Отець, ми – глина, а Ти – Творець наш, і всі ми – справа руки Твоєї» (Іс 64: 8).

Першою людиною на землі був Адам. Слово «Адам» (אדם) в перекладі з івриту означає людина. Але всі інші люди, що походять від нього, називаються на івриті «Бней-Адам» – множина, і однина – «Бен-Адам» – дослівно – сини або син Адама. «Бней-Адам» – люди.

Читайте також:

Також слово земля (НЕ планета) на івриті звучить як «адама» (אדמה), тобто звідси випливає, що людина була створена із землі, «праху земного». Так само слова «земля» і «людина» на івриті вимовляють однаково.

Джерело: Протестант

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button