Креаціонізм

Ефект лотоса

У вас в кухні може стояти духовка з функцією самоочищення, а якщо у вас є маленькі діти, ви, швидше за все, не раз мріяли про те, щоб стіни вашого будинку мали таку ж функцію. Та й одяг, який сам очищається і миється – теж було б непогано!

Лотос часто росте в брудній, каламутній воді, і бруд може осідати на листках. Але для того, щоб ефективно збирати сонячне світло, листя повинне бути чистими. І воно залишається чистими, не дивлячись на навколишні умови. Якщо розглянути листя лотоса під сильним мікроскопом, стане зрозуміло, чому. Верхня сторона листя покрита крихітними шипами, восковими на дотик.

Вони такі крихітні, що можуть утримати частинку пилу, яка сідає на лист. Через це вода, яка потрапляє на лист, скочується з нього. А стікаючи з листа, вода збирає весь бруд, який може бути на листку. Листя самоочищується! Вчені розуміють, що таку поверхню з мікроскопічних шипів можна використовувати у виробництві самоочисних предметів. Наприклад, самоочисна фарба для будинків вже знаходиться у продажу. Уже розробляються самоочисні контейнери для їжі. А коли-небудь, в один прекрасний день, у нас буде і самоочисний одяг та купальні костюми, які ніколи не намокають.

Але коли нам прийде час постати перед Богом, не може бути й мови про самоочищення. Ми повинні покластися на єдиний засіб очищення − той, який Господь Ісус подарував для нас на хресті.

Читайте також:

1 Послання Івана 1: 9

Схожі статті

«Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він, будучи вірним і праведним, простить нам гріхи наші і очистить нас від усякої неправди».

Джерело: ДеньзТворцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button