Світ

Близько 700 тисяч росіян виїхали за кордон з початку мобілізації. Що роблять християни?

Як повідомляє Forbes, під час оголошення мобілізації в Росії, яка триває вже два тижні, 700 тисяч людей виїхали з Росії. В євангельському середовищі відчувається розгубленість, дехто прямо закликає до участі у війні, дехто проти, а більшість боїться висловлювати свою думку.

Джерело: pravda.com.ua

За дещо іншими даними, з дня оголошення мобілізації Росію залишили майже мільйон громадян. За інформацією, яку надали з адміністрації президента РФ, виїхало близько 700 тисяч росіян.

Раніше повідомлялось, що за тиждень мобілізації 194 тисячі людей перетнули кордон у напрямку Грузії, Казахстану та Фінляндії. Ще у вересні, до мобілізації, Росстат повідомляв про 419 тисяч громадян, які залишили РФ у 2022 році, що удвічі більше, ніж було в 2021 році. Загалом, у 2021 з Росії емігрувало 96 тисяч, в той час, як приріст склав 114 тисяч.

Читайте також:

Реакція євангельських церков у Росії на мобілізацію – різна. Хтось мовчить, хтось схвалює і закликає вірян виконувати громадянський обов’язок, а деякі навіть висловили протест і готовність вийти з громадянства. У мережі з’явилося відео, де церква в Орську висловила свою позицію щодо війни і прямо заявила про свою незгоду.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!