Креаціонізм

Найдивніші генетичні зв’язки

Є один дивний вірус − настільки дивний, що вчені не зовсім впевнені, що це саме вірус, − існування якого повністю залежить від однієї оси-паразітоїду. Без оси вірус не може розмножуватися. Але і оса не може розмножуватися без цього вірусу.

Осу називають паразітоїдом, а не паразитом, тому що вона вбиває істоту, в якій живе, а справжній паразит не вбиває господаря. Дія починається практично непомітно для гусениці, яку жалить ця оса. Через десять днів гусениця перестає рухатися, але продовжує міцно триматися за рослину, на якій вона знаходиться. Потім личинки оси починають вилуплюються з яєць, які оса відклала в тіло гусениці, і проїдати собі вихід зсередини.

Питання: чому імунна система гусениці не зреагувала на вторгнення чужорідного організму і не знищила ці яйця? Тому що, відкладаючи яйця, оса ввела незвичайний вірус, який відключив імунну систему гусениці. Єдине місце, де розмножується цей вірус − організм оси, якій він абсолютно не шкодить. Власне кажучи, відносини оси і вірусу настільки близькі, що ДНК вірусу стало частиною генетичної структури оси.

Вірус настільки тісно пов’язаний з осою, що цей взаємозв’язок явно не результат сліпого випадку, вона була кимось задумана і створена. Генетична залежність вірусу від оси може служити вирішальним доказом факту задуму.

Читайте також:

Книга Пророка Даниїла 3:10
«Які великі Його і які потужні Його чуда! Царство Його − царство вічне, а Його панування − з покоління в покоління».

Схожі статті

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!