війна

Зараз у російському полоні перебувають 2,5 тисячі українців

Зараз у російському полоні перебувають 2,5 тисячі українців, у тому числі багато цивільних. Цивільних не відпускають вже кілька обмінів поспіль. Про це в інтерв’ю «BBC News Україна» повідомила віцепрем’єр-міністр − міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Джерело: hromadske

«Треба ставити питання руба та вимагати відпускати цивільних. Цивільні мають бути повернені, а не обмінені. І серед них є дуже багато жінок», — зауважила вона.

Як повідомляє Верещук, у полоні перебуває багато жінок. Зокрема, лише з «Азовсталі» вийшла 131 жінка. Вони зазнають найжахливіші поводження зі сторони окупантів.

«Вони знущаються, вони б’ють наших жінок, вони піддають тортурам наших жінок. Світ не має мовчки дивитися та спостерігати, коли вбивають наших жінок у тюрмі», — наголосила посадовиця.

Нагадаємо, Україні вдалося визволити з російського полону 215 людей. 200 з них – українські військовослужбовці, яких обміняли на кума Путіна Віктора Медведчука, який «вже дав усі можливі свідчення слідству».

5 командирів з «Азовсталі» обміняли на 55 російських військових, які «не становлять для нас жодного інтересу». Звільнені командири зараз перебувають у Туреччині під гарантіями захисту та безпеки президента Реджепа Ердогана, вони залишаться там до кінця війни.

Також п’ятьох командирів з «Азовсталі» обміняли на 55 російських військових, які «нас не цікавлять». Звільнені командири зараз перебувають у Туреччині під захистом і безпекою президента Реджепа Ердогана і залишаться там до кінця війни.

Читайте також:

У полоні російських окупантів близько тисячі цивільних українців і 700 військових – міністерка реінтеграції тимчасово окупованих територій

Крім того, 10 полонених іноземців росія відпустила до Саудівської Аравії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button