Україна

84 % українців виступають проти будь-яких територіальних поступок РФ – опитування

Згідно з результатами телефонного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології з 6 по 20 липня, 84 % українців виступають проти будь-яких територіальних поступок РФ за будь-яких обставин, навіть якщо війна триватиме довше та будуть загрози незалежності.

Джерело: bbc

З моменту опитування, проведеного в травні, кількість українців, які виступають проти будь-яких територіальних поступок, зросла на 2 %, а тих, хто готовий на територіальні поступки, залишилося стабільно – 10 %.

«Навіть серед жителів Сходу, який зараз зазнає інтенсивних боїв, 77 % проти поступок (готові на поступки – лише 16 %), а серед жителів Півдня – 82 % проти поступок (готові – лише 10 %)», − відзначають у КМІС.

На Сході за останні два місяці кількість противників територіальних поступок зросла з 68 до 77 %.

У результаті дослідження можна побачити, що попри можливе зростання втоми, погіршення соціально-економічної ситуації, важкі бої та теракти, українці залишаються єдиними в тому, що не можна йти на поступки агресору.

Читайте також:

Близько 89 % українців не підтримують угоду з Росією щодо територіальних поступок України заради миру – опитування

Опитування не проводилося серед жителів Криму та непідконтрольних територій Донбасу, а також серед громадян, які виїхали з країни після 24 лютого 2022 року. Похибка не перевищує 2,4 %.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button