війна

У полоні російських окупантів близько тисячі цивільних українців і 700 військових – міністерка реінтеграції тимчасово окупованих територій

Війська РФ взяли у полон близько тисячі цивільних українців і 700 військових. Однак українська держава не збирається обмінювати військових на цивільних. При цьому Росія зі свого боку не дотримується Женевських конвенцій. Про це заявила міністерка реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Джерело: censor.net

Верещук заявила, що половина з цивільних полонених – це жінки. При цьому у полоні росіян перебувають і 700 військових (приблизно така ж кількість російських військових полонених перебувають у нас).

«Я буду ще раз і ще раз повторювати, можливо Росія почує мене, ми не будемо обмінювати військових на цивільних. Це заборонено Женевськими конвенціями. Ми вимагаємо відпустити без будь-яких умов і передати українській стороні цивільних», – сказала міністерка.

При цьому вона повідомила і про ситуацію зі звільненими полоненими 14 квітня. За її словами, РФ не дотримується Женевських конвенцій.

«…я звертаюсь до всіх рідних, які чекають своїх чоловіків, своїх дружин. Треба набратись терпіння, ми даємо списки постійно, інше питання, що ворожа сторона не погоджує усіх, а дає лише частково, і лише тих, кого вважає за потрібне. Це постійна боротьба за людей, але ми не полишимо її, розумієте з яким ворогом ми маємо справу», – зауважила Ірина Верещук.

Окрім того, вона наголосила, що держава вимагає від РФ негайно припинити вогонь і забезпечити гуманітарний коридор відповідно до домовленостей.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button