СвітХристиянські новини

Трамп: "Моє найбільше розчарування" – це те, що Церкви "не можуть зустрітися" під час пандемії

Президент Трамп у середу заявив, що його “єдине найбільше розчарування” полягає в тому, що церкви не можуть зустрічатися під час пандемії COVID-19 і зазначив, що це одна з причин, через яку він хотів би зняти обмеження перед  Великоднем.   
Хоча не існує федеральної політики, яка регулює зустрічі церков під час пандемії, Коронавірусні правила Білого дому закликають американців “уникати соціальних зборів у групах, що складаються з 10 осіб”. Віцепрезидент Майк Пенс раніше заявив, що коронавірус є втричі більш заразним, ніж грип. 

“Моє найбільше розчарування – це те, що церкви не можуть зустрітись у необхідний час”, – сказав Трамп, додавши, що традиційні часи “є чудовим часом для церков, щоб бути разом з людьми”.

“І все ж, якщо ви це зробите … ви дійсно надаєте цьому невидимому ворогу дуже велику перевагу”, – сказав Трамп.

Церкви, за його словами, були “однією з причин”, коли він вважав дату Пасхи для зняття обмежень карантину. Трамп назвав це “прагненням” дати. Врешті-решт він продовжив тривалість карантину у зв’язку з Коронавірусом до кінця квітня.

“Це дуже, дуже невтішно”, – сказав він про те, що церкви не змогли зустрітися, – але, знову ж таки, [якщо] ви занадто близько і якщо хтось захворіє, ви, ймовірно, схопите це. Тож треба бути дуже обережним». 
Деякі штати, такі як Вашингтон, спеціально забороняють церквам збиратися. Інші, такі як Техас та Флорида, спеціально звільняють церкви від своєї коронавірусної політики. 

Джерело: christianheadlines.com

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

2 Коментарів

  1. Надмірна (незбалансована, широкомасштабна), як на мою думку, піар-реклама чинного президента США в газеті “Слово про слово” триває і надалі…
    Ну-ну… :)

  2. Р. S. Складається таке враження, що газета “Слово про слово”, по суті, перетворилася і наразі слугує як один з активних піар-рупорів (медіа-агітаторів та іміджмейкерів) цьогорічної передвиборної кампанії президента Трампа…
    Чи не так?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button