Релігія

Замороження коштів та заборона на в’їзд до ЄС: проти російського патріарха Кирила Євросоюз планує запровадити санкції

Главу Російської православної церкви Кирила Гундяєва очікують санкції від Європейського Союзу. Зокрема, запропоновано замороження коштів патріарха та заборона на в’їзд до ЄС.

Джерело: gazeta.ua з посиланням на reuters.com

Єврокомісія включила Кирила до проєкту чорного списку, куди вже входять сотні військових офіцерів та підприємців, яких ЄС обвинувачує у підтримці повномасштабної війни в Україні.

При цьому Європейський Союз планує запровадити санкції проти патріарха. Єврокомісія запропонувала заморозити кошти глави РПЦ, які зберігаються на території Євросоюзу.

До того ж через санкції для Кирила може бути заборонений в’їзд на територію ЄС. Але це рішення мають підтримати країни-члени Євросоюзу.

Нагадаємо, що за словами Міністра закордонних справ Литви Габріелюса Ландсбергіса, зі сторони Литви була пропозиція Євросоюзу запровадити санкції щодо патріарха Російської Православної Церкви Кирила, який підтримує війну в Україні. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button