Релігія

Литва запропонувала Євросоюзу запровадити санкції проти патріарха РПЦ Кирила

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що зі сторони Литви є пропозиція Євросоюзу запровадити санкції щодо патріарха Російської Православної Церкви Кирила, який підтримує війну в Україні. При цьому в країні є дискусії стосовно відокремлення Литовської православної церкви від Московської єпархії.

Джерело: invictory.org 

За словами Ландсбергіса, ще тривають дискусії щодо досягнення взаємної угоди у запровадженні санкцій проти патріарха Кирила.

Однак, як повідомив Інтерфакс, глава синодального Відділу із взаємин Церкви із суспільством та ЗМІ Володимир Легойда заявив, що російська православна церква розцінила запровадження санкцій проти релігійних лідерів як нонсенс та відмову від здорового глузду.

Окрім того, Міністр закордонних справ Литви зазначив, що влада Литви бере участь у консультаціях про відокремлення Литовської православної церкви від Московської єпархії. Проте це питання самовизначення громади, заявив він.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!