Православні новини

Російсько-українська війна породила розділення у православному світі та велику шкоду екуменізму – кардинал Курт Кох

«Святотатська війна» Путіна проти України не лише породила розділення у православному світі, а й завдала великої шкоди екуменічному діалогу. Про це заявив кардинал та префект Папської ради у справах єдності християн Курт Кох під час Пленарної зустрічі у Ватикані.

Джерело: risu.ua з посиланням на news.ugcc.ua

Кох нагадав слова Папи Франциска, який зазначив, що ця війна є «святотацькою» та потрясає душу екуменізму, бо вторгнення Росії було також узаконено з релігійної точки зору.

Посилаючись на голову УГКЦ Блаженнішого Святослава, кардинал наголошує, що вторгнення Путіна спонукало християн і Церкви в Україні до єдності: «Це є знаком, що Бог може писати рівно навіть на дуже кривих лініях».

Також президент Папської ради доповнив, що для загоєння завданих ран «потрібно не лише час, а й навернення».

Як підкреслив Курт Кох, приготування до події, що стосується всіх християн і ймовірно ще більше їх об’єднає, буде точкою опори Пленарії: йде мова про 1700-річчя Першого Нікейського собору. Відзначати подію планують у 2025 році.

Зустріч Папської ради у справах єдності християн проходить 3-6 травня. Тема: «На шляху до екуменічного святкування 1700-річчя Першого Нікейського Собору (325–2025)».

Детальніше про зустріч можна прочитати за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button