Економіка

Швидке ввезення вантажу в Україну та зменшення черг у митних пунктах: 4 травня запрацювала митна Е-декларація

4 травня запрацювала митна Е-декларація для гуманітарних вантажів. Відтепер сервіс пришвидшить ввезення вантажу на територію України та посприяє зменшенню черг у митних пунктах. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Джерело: censor.net з посиланням на Telegram Кирила Тимошенка

Посилання на сервіс: https://customs.help.gov.ua/ukr/import-notification/

Для іноземних громадян та громадян України, які не користуються такими сервісами як електронний підпис, BankID або MobileID, оформлення митної Е-декларації працює так:

  • З будь-якої країни світу можна заповнити заздалегідь митну Е-декларацію для гуманітарного вантажу. Всі анкети відразу потрапляють до бази даних Державної митної служби України та дублюються декларанту на електронну пошту.
  • Після отримання декларації, необхідно видрукувати її та підписати.
  • Видруковану та підписану декларацію треба передати представнику митниці під час проходження українського кордону.

В тому випадку, якщо громадянин України користується електронними сервісами BankID, MobileID та електронний підпис, оформлення митної Е-декларації гуманітарного вантажу можна також зробити через Єдине вікно Держмитслужби, перейшовши за посиланням: https://cabinet.customs.gov.ua.

Нагадаємо, що Кабмін ухвалив рішення, згідно з яким для українців тарифи на електроенергію, газ та воду не зміняться у травні. Українців просять не накопичувати борги.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button