Новини суспільстваХристиянські новини

За 2019 від абортів загинуло 42, 4 млн. дітей

У 2019 році у всьому світі близько 42,4 мільйона вагітностей закінчилися абортами. За даними Worldometers, яка підсумовує глобальну статистику щодо процедур переривання вагітності, грунтуючись на найновіших доступних даних Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічно в усьому світі робиться від 40 до 50 мільйонів абортів.
У 2018 році в Україні було зроблено 46 552 переривань вагітності. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я. Але ці дані не точні, бо не враховують аборти, які здійснюються нелегально.
Веб-сайт зазначає, що у Сполучених Штатах приблизно половина вагітностей перебуває у «непередбачених випадках», а чотири з 10 закінчуються абортом, що становить понад 3000 абортів щодня. Не враховуючи викиднів, 22 відсотки всіх вагітностей закінчуються абортом. У всьому світі щодня відбувається близько 125 000 абортів.
Ці цифри отримані після того як у законодавчих органах штатів Південного та Середнього Заходу США, стали рятувати життя, встановивши обмеження щодо абортів та виконуючи стандарти охорони здоров’я та безпеки для клінік. Алабама прийняла майже повну заборону абортів, тоді як прогресивні штати, такі як Нью-Йорк та Іллінойс, прийняли закони, що дозволяють робити аборти аж до народження дитини. Тоді як Луїзіана,  Джорджія  Кентуккі, Міссурі та Огайо  прийняли закони, що забороняють робити аборти, як тільки можна буде виявити серцебиття дитини.

За останні роки рівень абортів в США значно впав, зменшення пояснюється різними факторами.
З 2014 по 2017 рік кількість абортів, здійснених у США, зменшилася з 926,190 до 862,320, зменшившись на 7 відсотків що є рекордно низьким, свідчать дані,  зібрані Інститутом Гуттмахера.

Джерело: christianpost.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button