Україна

В Україні загинули 145 дітей, а 222 поранені – Офіс Генерального прокурора України

Станом на 30 березня з початку повномасштабної війни в Україні загинули 145 дітей, а понад 222 − дістали поранення. Але дані не є остаточними, бо станом на 27 березня тільки в блокадному Маріуполі загинуло 210 дітей. Повідомив Офіс Генерального прокурора (ОГП) України.

Джерело: korrespondent.net 

Зазначається, що найбільше постраждало дітей у Київській – 69, Харківській – 49, Донецькій – 54, Чернігівській – 39, Миколаївській – 30, Луганській – 28, Запорізькій – 22, Херсонській – 25, Сумській – 16, Житомирській – 15 областях та Києві – 16.

Також в ОГП повідомили, що через бомбардування та обстріл пошкоджено 790 навчальних закладів, 75 з них зруйновано повністю. Найгірша ситуація у Донецькій, Харківській, Миколаївській, Сумській, Київській, Херсонській, Чернігівській областях та в місті Київ.

Як зауважила прес-служба Офісу, ці дані не є остаточними, оскільки відсутня можливість огляду місць обстрілів в районах активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях.

Нагадаємо, що майже 5 тисяч людей, з яких близько 210 – діти, загинули під час російської облоги у Маріуполі. Про це повідомляє мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button