війна

В Україні сталася гуманітарна катастрофа через вторгнення Росії – заява ВООЗ

Вторгнення Росії в Україну спричинило масштабну гуманітарну катастрофу. Наразі існують три пріоритети ВООЗу щодо системи української охорони здоров’я. Про це заявив голова Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге.

Джерело: Telegram-канал «BBC News 

Ганс Клюге перелічив наступні пріоритети організації:

  • доставка в постраждалі райони України життєво важливих медичних препаратів, таких як ліки від діабету та серцевих захворювань, запаси яких закінчуються;
  • зміцнення системи охорони здоров’я у сусідніх з Україною країнах, де кількість біженців продовжує зростати;
  • відкриття операційного центру ВООЗ в Україні.

За 13 днів вторгнення Росії українська система охорони здоров’я опинилася під серйозним тиском, а в Європі за останні 75 років дуже швидко зростає кількість біженців, що спричинило кризу щодо прийняття переселенців. Раніше зауважив голова Європейського бюро ВООЗу.

Нагадаємо, що Через повномасштабну агресію Росії, Папа Римський Франциск закликає забезпечити гуманітарні коридори  й до припинення війні в Україні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button