КонкурсМоя історія

Україна була. Україна є. Україна буде

Моя історія не відрізняється від більшості. Я родом з Києва і мій ранок почався зі звуків вибухів. Мене здивував мій спокій, адже я дуже емоційна людина.

Протягом довгого часу не могла повірити в початок повномасштабної війни. Тепер кожний з нас відчув те, що люди у 2014 році. Тоді більшість казали, що війна десь там. Насправді війна була поряд. Ми підтримували людей, які покинули свої будинки, але зрозуміти їх стан не могли. Після 24-го лютого кожен відчув це на собі. Відчули біль, страх, ненависть, розгубленість. Та водночас відчули які сильні ми, згуртовані, що готові віддати останнє тим, хто цього потребує.

Мій світ перевернувся. Змінились цінності, пріоритети, віра. Почала вірити в те, що раніше здавалось смішним. Почала не вірити в те, що завжди давало сили, а насправді просто закривало очі на реальне життя. Тепер просто прокинутись вдома і на своєму ліжку – найбільше щастя. Кожну хвилину я відчуваю сором, що моє місто живе, дихає, працює. Що воно просто стоїть і надійно захищене. Якби можна було забрати частину болю усіх людей, які постраждали від цієї війни – я б забрала.

Найкращі ліки проти війни – допомога. Допомагати може кожний. Не треба бути багатою чи впливовою людиною. Важливе бажання та віра.

З перших днів я підписувала усі необхідні петиції, робила репости важливої інформації, писала, скидала донати, здавала кров, розвантажувала гуманітарну допомогу. Кожного дня я шукала будь-яку можливість допомагати армії.

Коли мені емоційно ставало важко і не хотіла навантажувати близьких цим то я говорила з Богом. Вважала, що він дасть відповіді на усі мої питання. Моментами так і було. Вважаю, що з ним говорити треба наодинці. Відверто. Щиро. Якщо хочеться плакати, то треба плакати. Якщо хочете сміятись – смійтесь. Бо ми вміємо виражати наші емоції. Вміємо любити, переживати, допомагати. Ми справжні.

Сьогодні я допомагаю відбудовувати нашу країну. Зараз це Київська область, але я впевнена, що згодом це будуть поїздки до Херсонщини, Луганщини, Донеччини. Наші захисники роблять все для цього.

Допоки вони боряться та вигризають кожний сантиметр нашої землі й повертають її додому, наше завдання – це допомагати їм і відбудовувати нашу прекрасну країну. Також продовжую здавати кров. Це найпростіший спосіб допомоги, але надзвичайно важливий.

Я не сумніваюсь, що ми повернемо усі наші міста та села. Ми платимо величезну ціну за це. Я вірю, що добро та любов переможуть.

Нас захищають найсильніші, найсміливіші, найдобріші та найкращі військові.

З таким сильним духом лише українські військові. Армія склала присягу на вірність українському народу, а ми усі після початку повномасштабної війни на вірність українській армії. Ми один механізм. В нас одні думки. Одна ціль. Одне серце. Наші військові справжні титани з добрим та люблячим серцем.

Зараз мене надихають наші люди. Наш президент та його команда. Не вистачить життя, щоб подякувати усім нашим захисникам. Ми зобов’язані відбудувати таку країну, щоб не було соромно перед тими, хто віддав своє життя за неї. Ми обов’язково переможемо, відбудуємо Батьківщину, будемо розвиватись та жити ще краще. Тепер ми знаємо, що за життя треба боротись. Тепер нам нічого не страшно. Ми навчились бути сміливими, а рішучими. У нас прекрасне майбутнє. Та важливо не забувати, яка ціна цього майбутнього.

Читайте також:

Давайте будемо свідомими громадянами. Популяризуймо українське, переходити на українську. Читати, вивчати вірші державною. Наша мова, історія, культура та традиції такі прекрасні. Не вбивайте це. Не забирайте життя у цього.

Україна була. Україна є. Україна буде.

Автор: Гнідко Діана

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button