Медіа новини

Щорічний з’їзд учасників і партнерів руху «Всі разом!» пройде 4-го лютого

Щорічний з’їзд учасників та партнерів руху «Всі разом» відбудеться у Києві 4 лютого. На заході буде підбито підсумки спільної місії за минулий рік, а також сформовано завдання і цілі на поточний рік.

Джерело: vsirazom.ua

Братимуть участь у Форумі організатори вуличних заходів «Всі разом за сім’ю!» по всій країні, резиденти та аналітики Кабінету експертів, авторитетні громадські діячі, представники центральної та місцевої влади, служителі церкви та науковці. Форум є щорічною комунікаційною платформою для обміну досвідом, презентації проєктів рішень, визначення поточних пріоритетів, обговорення механізмів суспільних та державних перетворень на основі християнських цінностей.

Тема цьогорічного Форуму:

«Україна та Європа: суспільні й державні перетворення на основі християнських цінностей».

У події візьмуть участь перші особи Інституту Ordo Iuris. Це провідна юридична організація у Польщі, акредитована у Європейському парламенті, яка захищає фундаментальні права – право на життя і сім’ю, свободу слова, свободу віросповідання. Єднання зусиль України та Польщі для спільної місії на європейському континенті – важлива мета Форуму цього року.

Спікери заходу:

 • Єжи Квасьнєвскі – співзасновник та голова правління Інституту Ordo Iuris. Адвокат та керуючий партнер юридичної фірми Parchimowicz & Kwaśniewski. Був членом дорадчих рад чотирьох міністрів юстиції Польщі, включаючи Раду із захисту сімейної автономії та сімейного життя. Регулярно входить до списку найвпливовіших польських юристів.
 • Руслан Кухарчук – голова організації «Всі разом!» та аналітичного центру Кабінет експертів; президент Асоціації журналістів «Новомедіа».
 • Збігнєв Пшибиловскі – директор з розвитку Інституту Ordo Iuris. Диплом МВА отримав у Школі менеджменту Університету Міннесоти. Має багаторічний професійний досвід у сфері фінансів, який здобув працюючи у різних міжнародних компаніях.
 • Віктор Мялик – народний депутат України, член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
 • Вероніка Пшебєрала – директор Центру міжнародного права в Інституті Ordo Iuris. Учасниця Варшавської асоціації адвокатів. Працювала юристом у польському парламенті, призначена експертом Європейського економічного та соціального комітету.
 • Роман Лаба — доктор біблійного богослов’я, католицький священник. Раніше – директор всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин при Конференції римо-католицьких єпископів в Україні.
 • Олег Подкопаєв – депутат Криворізької міської ради, голова підкомітету з духовності, голова депутатської групи «Кривий Ріг за сім’ю», пастор церкви.
 • Елеонора Дібрівна – юрист організації «Всі разом!», спеціаліст у зв’язках з органами влади.

Читайте також:

Наприкінці Християнського Громадянського Форуму на учасників чекає звана вечеря і церемонія нагородження лідерів і партнерів руху «Всі разом!» відзнаками за вагомі досягнення у 2021 році.

Взяти участь у Форумі можна лише за наявності запрошення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

 1. “У події візьмуть участь перші особи Інституту Ordo Iuris. Це провідна юридична організація у Польщі, акредитована у Європейському парламенті, яка захищає фундаментальні права – право на життя і сім’ю, свободу слова, свободу віросповідання. Єднання зусиль України та Польщі для спільної місії на європейському континенті – важлива мета Форуму цього року.”
  Так от, з детальним аналізом і аргументацією, чому саме (гіпотетичний) прихід до влади в Польщі ЛІБЕРАЛІВ буде НЕВИГІДНИМ для України, можна ознайомитися, зокрема, тут:
  https://politteo.online/novyny/pryhid-do-vlady-u-polshhi-liberaliv-nevygidnyj-ukrayini-pshemyslav-zhuravskyj/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button