СвітХристиянські новини

Християни в Індії провели Різдво у в'язниці, звинувачені в незаконній медичній практиці

2 січня 2020 року (Morning Star News) – Християни, заарештовані в центральній Індії після того, як індуїстські племена увірвалися під час богослужіння, провели Різдво у в’язниці, перш ніж їх звільнили під заставу через 11 днів – звинувативши у незаконній медичній практиці.
 35-річний пастор Мукам Кіраад разом із двома членами його церкви, 40-річною Лалсінг Томаром та 38-річною Наллією Рават, були шоковані, дізнавшись, що їх звинувачують згідно із законом штату Мадх’я-Прадеш, який забороняє незареєстровану медичну практику, і карається до трьох років позбавлення волі.
Їхній адвокат Рахул Парихар заявив, що він також був приголомшений.
“Наступне слухання – 8 січня”, – сказав Парихар у Morning Star News. “Вони повинні приходити на кожне слухання, яке може припадати раз на 15 днів, і справа може тривати довгі роки”.

Зловмисники вилучили їхні мобільні телефони, заважаючи викликати поліцію. Вони також взяли чотири Біблії, літературу та пляшку олії, яка належала християнському мешканцю будинку, сказав пастор Кіраад.
“Близько 10 нападників ховалися на вулиці в різних місцях, щоб напасти на нас, якщо хтось із нас зумів втекти”, – сказав він.
Зловмисники схопили господаря орендованого будинку, який регулярно відвідує служби, за волосся, сказав пастор. Вони погрожували орендодавцю, що він здав його християну і дозволив там проводити богослужіння.
“Вони взяли мою пляшку, яка згодом була представлена ​​в залі суду як доказ з деяким протоколом випробувань”, – сказав пастор Кіраад. “Я не знаю, що сказано у звіті чи що вони додали до моєї питної води пізніше”.

Зловмисники викликали поліцію, яка після прибуття відчинила двері і затримала християн, сказав він. Затримали близько 11 ранку, п’ять чоловіків та чотири жінки провели у відділенні поліції до 21 години, сказав він.
Звинувачення в незаконній медичній практиці, очевидно, грунтувалося на тому, що християни брали участь у молитві про зцілення.

Джерело: christianheadlines.com

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!