Протестанти

Як церква на Буковині служить військовим?

Церква «Еммануїл», що у буковинському місті Новоселиця, бере активну участь у служінні своїй громаді, спільно з церквою «Слово істини» з Києва, яка перемістилася до містечка на початку війни. Разом церкви розпочали служіння військовим.

Джерело: Telegram

«Над кожним бронежилетом, ношею, кишенею та аптечкою ми підносимо молитви, щоб ці речі сприяли спасінню душ і послужили поверненню військових додому, – розповідає пастор церкви “Еммануїл” Валерій Попов. – І постійно надходять свідчення, як Господь захищає їх та оберігає».

Дві помісні церкви були об’єднані з Божою допомогою, щоб разом служити тим, хто бореться за свободу на передовій. Через фінансові обмеження члени церкви не мали змоги придбати найнеобхідніші речі, такі як бронежилети, носилки та аптечки. У зв’язку з цим вони вирішили самостійно виготовляти необхідні речі в приміщенні церкви.

Завдяки пожертвам євангельських християн з різних міст України при церкві організували швейну майстерню. Зібрали команду з 12 осіб, яка взялася за покрій, пошиття та доставлення найнеобхіднішого на передову: бронежилети, виготовлені зі швейцарської броньової сталі, аптечки першої допомоги та кишені для боєприпасів. Наразі почали виготовляти носилки, які волонтери та парамедики доставляють у найгарячіші точки.

Читайте також:

До кожного виготовленого виробу додається Євангеліє та молитовник для воїнів, які надає луцька церква «Голгофа».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button