Баптисти

Християни готові служити: у рівненській баптистській церкві волонтери провели курси з надання першої домедичної допомоги

У Рівному представники благодійної волонтерської організації «Мальтійська служба допомоги» з міста Вараш, що на Рівненщині, провели навчальні курси з надання першої домедичної допомоги. Заняття проходили упродовж 3-х місяців. Зокрема, 4 червня відбулося чергове навчання у Першій рівненській церкві ЄХБ. Близько 20 людей отримали сертифікати.

Джерело: baptyst.com

Під час навчання учасники застосували на практиці здобуті знання, зокрема на манекені робили непрямий масаж серця, а також застосовували прилад АЗД (автоматичний зовнішній дефібрилятор), що може врятувати людину від смерті.

Загалом на курсах навчалися люди, які далекі від медичної сфери. Однак вони бажають бути корисними суспільству через надання необхідної допомоги у воєнних умовах та в екстрених випадках.

Одна жінка спеціально подолала близько 500 км, аби здобути навички у цій сфері.

Християни готові служити: у рівненській баптистській церкві волонтери провели курси з надання першої домедичної допомоги
Джерело: baptyst.com

Зазначається, що сьогодні суспільство поволі змінює думку про церкву та розуміє, що це не просто люди, згуртовані навколо якоїсь фанатичної ідеї, а ті, хто на ділі застосовує те, про що проповідує.

Тому навчання домедичної допомоги свідчить про те, що церква відкрита до потреб суспільства і готова відповідати на виклики часу.

До того ж відомо, що у складних випадках саме перша домедична допомога часто стає вирішальною.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button