Варто замислитись

Ви – Бог

Відразу після того, як закінчилася Друга світова війна, Європа почала потрохи відновлюватися. Більша частина Старого Світу була зруйнована і розорена війною. Напевно, найсумнішим видовищем були малі діти-сироти, які не мали що їсти і бродили по вулицях зруйнованих війною міст.
Одного холодного ранку в Лондоні американський солдат повертався назад в казарми. Коли він на своєму джипі звернув за ріг, то помітив маленького хлопчика, який притиснув свій ніс до вітрини кондитерської. Всередині пекар змішував тісто для свіжої порції пончиків. Голодне хлопченя мовчки дивилося, притиснувшись до вікна, стікаючи слиною і спостерігаючи за рухами пекаря.
Солдат звернув на узбіччя, зупинив свій джип і вийшов: «Синку, ти б хотів трохи пончиків?» Хлопець був приголомшений: «О, так… я б хотів». Американець зайшов у кондитерську і купив дюжину пончиків, поклав їх у пакет і повернувся туди, де туманним і холодним лондонським ранком стояв хлопець. Він посміхнувся, простягнув малому пакунок і просто сказав: «Ось, тримай». Коли розвернувся, щоб піти, то відчув, що хтось легко шарпнув його за пальто. Обернувся і почув, як дитина тихо його запитала: «Містере… Ви – Бог?»
Коли любимо людей без якихось умов, то робимо такі вчинки, які схожі до вчинків Бога. Демонструємо реальним способом, ким є Бог. Бог любить нас безумовною любов’ю, яка милостива, добра і така нечаста у нашому земному світі.
Багато людей вважають, що це важко – вірити в Бога, якого неможливо побачити. Вони хочуть Бога «зі шкірою і кістками». Ось чому Бог послав Свого Сина, Ісуса – і тому ж створив Свою Церкву.
Ми представники Бога в цьому світі і коли служимо іншим і любимо їх Божою любов’ю, показуємо людям, який Бог. Допомагаємо їм зрозуміти, що Бог любить їх так само, як ми, тільки набагато міцніше.
Хтось одного разу сказав: «Ти можеш виявитися єдиним Ісусом, якого людина може побачити за все життя». Це правда. Як віруючим людям, нам випала велика честь представляти Христа світові. Переконаймося, що таки дійсно його представляємо.

ieshua.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button