Притчі

Все заради задоволення – притча

– Чому під час їжі ти стаєш в корито ногами? – одного разу запитали свиню.
– Я люблю відчувати їжу не лише ротом, але і тілом – відповіла та. – Коли я насичуюсь і відчуваю дотик їжі до ніг, то отримую подвійне задоволення.

– А як бути з манерами, гідним вихованням?
– Манери призначені для оточуючих, а задоволення – для себе. Саме задоволення приносить користь, – пояснила свиня.

– Але ж і манери приносять користь!
– Коли манери приносять мені більше користі, ніж задоволення, я не ставлю ноги в корито, – гордо відповіла свиня і пішла у своїх справах.

Дуже часто ми поступаємо, як та свиня: готові заради задоволення переступити через принципи, через чужі почуття, через закони. Але ось парадокс: всі живуть «для свого задоволення», але ніхто не задоволений!

Ми женемося за модою, за сучасними технологіями, але забуваємо про свої доми і сім’ї. Ми вважаємо, що розлучення – це норма! «Розлучилися, ну і що? Не зійшлися характерами! Не страждати ж нам усе життя!» – так багато хто виправдовує свої вчинки. Ми обманюємо, крадемо, ведемо аморальне життя, думаючи, що в цьому і є задоволення і щастя. Але в результаті – всі невдоволені.

Невже це замкнуте коло? Як прожити життя щасливим? Як радіти кожному дню і не чекати нових проблем? Як будувати міцну сім’ю? Як налагодити відносини з сусідами?

Схожі статті

Скільки запитань і одна відповідь: «Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви» (Мт.7:12).

Виявляється, є закон! Якщо його виконувати, можна жити щасливим життям. Для цього просто потрібно самому поступати правильно.

Якщо хочеш, щоб тобі прощали – потрібно вчитися прощати! Якщо хочеш, щоб тебе любили, поважали – сам поступай так само зі всіма, хто тебе оточує! Не кради, не обманюй, не зраджуй своїй дружині чи чоловіку.

Коли людина увірує в Ісуса, Господь стає порадником і вчителем. Біблійні принципи не просто гарні гасла, а мудрість життя, яка робить його щасливим і успішним.

Журнал «Путь»

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!