Варто замислитись

Так мене не цінував ніхто

Вони служили в одному взводі. Коли війська союзників висадилися в Європі, їхній взвод потрапив у саме пекло. В жорстоких боях, прорвавши неприступні укріплення, двоє друзів одними з перших увірвалися в чужий окоп. Перед ними розірвалася граната. Того, хто був попереду, ранило, і його друг своїм тілом закрив від вогню ворога. Закрив і загинув, прийнявши на себе кулі, які були призначені для іншого. «Так, як він, моє життя не цінував ніхто», – сказав потім солдат, який залишився живим.

Ісус теж закрив нас Собою, прийнявши на Себе вогонь, який було призначено нам. Ми народжені у гріху, а «заплата за гріх – смерть» (Рим.6:23). Але Син Божий став людиною, прожив безгрішне життя і помер на хресті замість нас (1 Пт.3:18). І в смерті Його ми здобули життя вічне.
Якщо сьогодні увіруєте в Христа ви теж зможете сказати: «Так, як Він, моє життя не цінував ніхто».

Журнал «Путь»

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Сповіщення: Не лише бажай, а роби • Слово про Слово

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button