Притчі

Притча – Справжня вдячність

Один чоловік відчував себе дуже зобов’язаним Господу Богу, оскільки щасливо врятувався від загрози, яка нависла над його життям. Він запитав свого друга, що йому зробити, щоб достойно віддячити Богу.
У відповідь той розповів йому таку історію.
Чоловік від усього серця любив жінку і попросив її вийти за нього заміж. Але у неї були зовсім інші плани з цього приводу. І ось одного разу вони разом ішли про вулиці, а на перехресті жінку ледве не збила машина. Вона залишилася живою лише завдяки тому, що її друг не втратив сили духу, різко смикнувши її назад. Після цього жінка повернулася до нього і промовила: «Я вийду за тебе».
– Як ти думаєш, як він почував себе у той момент? – запитав друг.
Але замість відповіді той лише невдоволено скривив рота. Він же лише один раз хотів віддячити Богу, а не присвячувати Йому все життя…

Більше про те як можна віддячити Богу:

А як ви вдячні Богу, за те, що Він віддав за нас своє життя?

yesHEis

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button