В Києві на Хрещатику відзначають День Подяки

День подяки відзначають в Україні. На столичному Хрещатику розпочався тематичний “Подяка-фест”. Під час святкування Дня Подяки вже традиційно вздовж Хрещатика з 12:00 почне працювати фестивальне містечко PodyakaFest, а о 18:00 розпочнеться вечірня музично-святкова програма на сцені біля ЦУМу.
PodyakaFest стартуватиме о 12:00. Організатори подбали про спортивні та творчі змагання, дитячі ігри, естафети, майстер-класи та святковий концерт.
Особливе місце в програмі займатиме фестиваль соціальних проектів, який складатиметься з 4-х тематичних локацій: «Дякуємо за здоров’я», «Дякуємо за сім’ю», «Дякуємо за свободу», «Дякуємо за Україну».
На закінчення денної програми організатори планують провести масштабний флешмоб з 300-ми волонтерами.
О 18:00 розпочнеться святкова програма за участі музичних виконавців, оркестру та спільної молитви вдячності.
Більше про святкування Дня Подяки:
- Опублікована програма святкування Дня Подяки 2019
- Свято Подяки – 2019 відбудеться на Хрещатику 15 вересня
Довідка:
В Україні це свято завжди відзначалось здебільшого у протестантському середовищі, а національного масштабу воно почало набувати після Революції Гідності. Так, вперше велике святкування Дня Подяки відбулось 17 вересня 2017 року за участі мотиваційного спікера Ніка Вуйчича. Захід зібрав більше ніж 250 тис. українців. У 2018 році на День Подяки у Києів завітав голлівудский актор Стівен Болдвін.
[sc name=”futerblock” ]