Християнські новини

Соціальне партнерство держави та суспільства в інтересах сім’ї та дітей

23 травня у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбувся круглий стіл «Соціальне партнерство держави та суспільства в інтересах сім’ї та дітей».
Організатори – Секретаріат Уповноважений ВРУ з прав людини та ГО «Громадянський рух «Всі разом!» – приурочили захід до міжнародного Дня сім’ї та Дня захисту дітей.
У заході взяли участь Представник Уповноваженого з питань партнерства з інститутами громадянського суспільства Андрій Мамалига, голова Громадянського руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук, начальник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Микола Ляхович, голова Благодійного фонду «Сім’я» Адріан Буковинський та інші.
Учасники круглого столу обговорили національну стратегію розвитку та підтримки сім’ї в Україні, демографічний показник народжуваності, забезпечення прав дітей та сімей на безпечне інформаційне середовище, а також проаналізували тенденції масштабування сімейного руху в Україні.
Представник Уповноваженого з питань партнерства з інститутами громадянського суспільства Андрій Мамалига наголосив на необхідності створення ефективних механізмів захисту інституту сім‘ї та усвідомленні основоположної ролі родини в житті суспільства.
Також Представник Уповноваженого зазначив, що на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей окупаційна адміністрація за підтримки Росії здійснює тотальну мілітаризацію дітей, підлітків та молоді.
«Військові інструктори готують дітей до бойових дій. Разом із тим, дітям вкладають ідеологію сепаратизму і «русского мира». На організацію тренувальних таборів витрачаються колосальні фінансові ресурси. Ми маємо розуміти, що після де окупації ми зіштовхнемось з необхідністю рятувати свідомість цих дітей. Держава вже зараз має розробляти програми по роботі з цими дітьми», – резюмував Андрій Мамалига.
Учасники круглого столу звернулися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини сприяти у реалізації виконавчою владою Дорожньої карти з підтримки інституту сім’ї в Україні.
Посилання на новину: http://www.ombudsman.gov.ua/ua/all-news/pr/socz%D1%96alne-partnerstvo-derzhavi/
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!