Християнські новини

США: Від визнання педерастії до визнання педофілії

Педофілія на часі!? На Заході тихо впроваджується те, про що тамтешні праві і консерватори попереджали протягом довгого часу. Тему педофілії заохочують прийняти як нормальний, природний і бажаний спосіб життя, до якого необхідно ставитися з повагою.
Власне, нещодавно в одному з навчальних закладів Огайо, США, відбулася лекція на тему «педофілія як інша сексуальна орієнтація». Студентам промивали мізки бридкою, отруйною риторикою про те, що визнання педофілії як іншої сексуальної орієнтації є частиною сексуального різномаїття. Навіть показали відеозапис тривалістю 8 хвилин, на якому педофіли розповідали про свій «секрет».

Більше про загрозу педофілії:

В червні була історія навколо виступу TED Talks, де теж підіймалася тема педофілії як сексуальної орієнтації, але то була помийка суто шанувальників ЛГБТ і педофілії, а тепер вплив здійснюється на студентів, незіпсований максималістичний матеріал, яким зараз в більшості випадків не так вже важко маніпулювати.

Джерело: summit.news

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button