РелігіяХристиянські новини

Християнський автор та апологет доводить, що Земля справді потемніла під час розп’яття Ісуса

Християнський апологет, автор та колишній журналіст Chicago Tribune Лі Стробел прагнув довести, що Земля справді темніла під час розп’яття Ісуса Христа. Повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на christiantoday.com.

Лі Стробел взявся за цю важливу деталь про момент смерті Ісуса у своєму нещодавно переглянутому бестселері New York Times «Справа за Христа: особисте розслідування журналістом свідоцтв на користь Ісуса».

Розслідування Стробела починається з цього вірша в Біблійному Євангелії від Матвія, де описана подія після смерті Ісуса на хресті: «А від години шостої аж до години дев’ятої темрява сталась по цілій землі!».

Деякі скептики та критики висловлюють сумніви щодо того, як Земля може потемніти після смерті Ісуса, але Стробел навіть шукав джерела поза Біблією, щоб довести цю біблійну деталь.

«Ми маємо приголомшливе підтвердження з інших джерел (поза Біблією), які доводять певні деталі Нового Завіту», – сказав Стробел в інтерв’ю.

Християнський автор послався на роботу грецького історика Талла, який писав про затемнення, яке сталося приблизно в часи розп’яття Ісуса.

«Коли Біблія говорить, що Земля потемніла під час розп’яття Ісуса, це мав хтось бачити. Дійсно, Талл, який [був] істориком, написав історію східного Середземноморського світу приблизно в 52 р. н. е. (не дуже багато років після смерті Ісуса, який помер у 30 або 33 р. н. е.) згадує про цю темряву», – підкреслив Лі.

Стробел доповнив, що Талл писав про темряву.

Інший теолог Юлій Африканський у 222 році коментує Талла, зазначивши, що Талл приписував це затемненню.

Читайте також:

Едвін Ямаучі з Університету Маямі, який був консультантом Стробела під час написання книги, засвідчив правдивість розповіді Талла.

«Талл, очевидно, говорив, що на момент розп’яття була темрява, і він припустив, що це було викликано затемненням», – підкреслив Ямаучі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button