Новини суспільства

У Тернополі відбувся Перший чоловічий молитовний сніданок

У Тернополі 4 грудня 2021 року відбувся Перший чоловічий молитовний сніданок, який організував Чоловічий Рух України.

У молитві взяли участь представники церков різних деномінацій, релігійних та громадських організацій м. Тернополя та області.

Захід розпочався з молитви, яку звершив Єпископ УЦХВЄ Віталій Яцюк. Далі Адріан Буковинський запропонував звернутися до Євангелії й прочитати 21 розділ Євангелії від Івана. Саме в цьому уривку можна побачити перший молитовний сніданок, Ісус приготував сніданок для своїх учнів. До слова, це був перший чоловічий сніданок з Ісусом.

Після читання Слова Божого усі присутні мали змогу поділитися своїми молитовними потребами й за них помолитися. Усі разом молилися за мир в Україні, щоб Господь відвернув загрозу війни.

У Тернополі відбувся Перший чоловічий молитовний сніданок

Адріан Буковинський звернув увагу на одну з найактуальніших проблем сьогодення – кризу батьківства. В Україні зараз є 7 млн дітей, з них 4 млн виховуються без тата або без його участі. Це спричиняє наслідки, які вже впливають на наше сьогодення і ставлять перед нашим суспільством і релігійною спільнотою великі запитання. Що з цим усім робити? Як повернути чоловіків у сім’ю?

Анатолій Якобчук – служитель церкви м. Бережани, та один з лідерів Чоловічого руху України розповів про ініціативу заснування цього громадського об’єднання. На даному етапі уже відбулося 7 зустрічей, на яких уже узгоджений план дій та стратегія розвитку руху.

Читайте також:

Чоловічі молитовні сніданки – це один із видів діяльності чоловічого руху. Мета – зійтися разом, помолитися один за одного, створити безпечне середовище для чоловіка і запалити цією ідеєю інших.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button